اس ام اس خنده دار

عمس پست

نگاهت را قاب می گیرم. در پس آن لبخند. که به من. شور و نشاط زندگی می بخشد. امروز روز توست... تولدت مبارک بود محرابم ابروی تو ای دوست / نمازم جانب کوی تو ای دوست اگر حبل المتین فرموده قرآن / نباشد غیر گیسوی تو ای دوست . . . خواستم برایت هدیه بگیرم گل گفت: که مرا بفرست که مظهر زیباییم برگ گفت: که مرا بفرست که مظهر ایستادگی ام بید گفت: که مرا بفرست که مظهر ادبم که همیشه سر به زیر دارم به فکر فرو رفتم و سرم را به زیر انداختم به ناگاه قلبم را دیدم که بهترین چیز در زندگیم هست به ناگه فریاد زدم که قلبم را می فرستم چون او خود زیباست، مظهر ایستادگیست سربه زیرو با نجابتست تولدت مبارک دسته عزاداری ترکا بنزین موتور برقشون تموم میشه با دسته عزاداری میرن پمپ بنزین از ترکا می پرسن به مادر امام زمان چی میگن؟ میگه: بستگی داره اگه پایین شهری باشه، ننه حجت. اگه وسط شهری باشه مامان مهدی. اگه بالا شهری باشه خانم عسکری.

اس ام اس رایتلی باحال

بچه ها سلام بعد 6ساعت عمل و بدون اینترنتی حالا با رایتل اومدم. بچه کلی شیرنی تو خونه ی دایی آوردن.بچه ها ملاقات آقای مهدوی کنی هم رفتم. هیچی سلامتی نمیشه. شارژ رایتل به حیف نون میگن: نظرت راجعه به این 4 مورد چیه: شخصیت، شعور، فهم، عقل؟ حیف نون یک کم فکر میکنه میگه: به نظر من این همون چهار محال بختیاریه.

پیامک خنده دار درباره شارژ رایتل

رشتیه داشته بچهاش رو مینداخته هوا، یهو بچهه میفته خونه همسایه، رشتیه میگه: حق به حقدار رسید!!

رایتل و ایتور

از وقتی تبلیغات رایتل تو تلویزیون شروع شده نمیدونین چه وضعیه تو خونمون مامانم گیر داده برو یه دونه از این سیم کارتها بخر از این به بعد زنگ میزنم ببینم کدوم قبرستونی؟ با کی میگردی؟عروسمو ببینم چه شکلیه؟ همراه اول و ایرانسل !!! رایتل :)))) خرید شارژ رایتل قطعه ای از شاهکار ادبی غضنفر : شب بود و خورشید به روشنی می درخشید پیرمردی جوان یکه و تنها با خانواده اش در سکوت گوش خراش خیابان قدم زنان ایستاده بود . از بچه یه آخونده میپرسن بابات چیکارست روش نمیشده بگه آخونده میگه کمربند مشکی قرآن داره عزیزم به اندازه تمام کسانی که نمیشناسم دوستت دارم و سبدی از گلهای یاس و پونه با یه آسمون ستاره تقدیم تو به خاطر تولد زیبایت. خدایا مردم از هجران مهدی / ندیدم چهره تابان مهدی چنانم کن که بنمایی حسابم / مرا در زمره یاران مهدی . . . امیدوارم 100 سال بعد در چنین روزی کنارت کلی نوه نتیجه باشه و شمعای کیک ... سالگیت رو فوت کنی و هیچی از کیکم به خودت نرسه

/ 0 نظر / 340 بازدید